حمایت‌های مالی و دانشی از تامین‌کنندگان داخلی

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه طی سال‌های اخیر عملکردهای مطلوبی در زمینه بومی‌سازی قطعات و تجهیزات ثبت کرد.

حمایت‌های مالی و دانشی از تامین‌کنندگان داخلی

محمد ناظمی هرندی مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه بیان داشت: در این سال‌ها شاهد توسعه ظرفیت‌ها و افزایش ظرفیت تولید بودیم و گام‌های موثری در این زمینه برداشته شد.

علاوه بر ظرفیت‌های ایجاد‌شده، طرح‌های توسعه‌ای نیز در فولاد مبارکه دنبال می‌شود و طبق برنامه در حال اجراست. ناظمی با اشاره به شرایطی که تحریم برای صنعت فولاد ایجاد کرده اظهار کرد: در چنین وضعیتی نیاز است، کسانی که در مجموعه صنعت حضور داشته و تمام ذی‌نفعان این صنعت، ارتباطات موثرتر و اثربخش‌تری داشته باشند.

وی تصریح کرد: نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد ایران که در دی ماه برگزار می‌شود، شرایط این ارتباط اثربخش و موثر را فراهم می‌کند. مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، هدف از برگزاری این جشنواره و نمایشگاه را شناسایی شرکت‌هایی که به‌طور بالقوه و بالفعل در حوزه تامین تجهیزات و قطعات و مواد اولیه صنعت فولاد فعال هستند، دانست و افزود: کسانی که توانایی تامین، بخشی از نیاز این صنعت را که اکنون از خارج تامین می‌شود دارند در این رویداد گرد هم آمده‌اند تا از سوی فولادسازان حمایت‌های ویژه مالی و دانشی از آنها صورت گیرد تا شاید روزی را ببینیم که صنعت فولاد هیچ‌گونه وابستگی به خارج از کشور نداشته باشد و در شرایط پر‌تنش تحریم هم قادر به تامین نیاز خود از داخل باشد.

منبع:چیلان آنلاین

دیدگاه ها

شروع مکالمه

یک کارشناس را انتخاب کنید