درباره ما

بازارگاه الکترونیکی فولاد ۲۴، فعالیت خود را به عنوان بستری آنلاین برای معرفی محصولات آهن و فولاد با بهره  گیری از جوانان نخبه و دانش آموخته در زمینه کسب و کارهای اینترنتی در پاییز ۱۳۹۷ آغاز نموده است. این پایگاه اینترنتی بستری است که کلیه فعالان صنعت آهن و فولاد اعم از تولید کنندگان، عمده فروشان، توزیع کنندگان، خرده فروشان و مصرف کنندگان را با یکدیگر مرتبط می سازد.

خدمات فولاد ۲۴

 • معرفی انواع محصولات به صورت دسته بندی شده
 • ایجاد بستر مناسب جهت فروش محصولات با قیمت مطلوب
 • ایجاد بستر مناسب جهت خرید کالاها با بهترین قیمت
 • ارائه  آخرین اخبار حوزه آهن و فولاد
 • ارائه مقالات علمی و کاربردی حوزه صنعت آهن و فولاد

چشم انداز

فولاد ۲۴ بر آن است تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا در عرصه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و شناخت نیازهای کلیه فعالان صنعت آهن و فولاد، خدماتی را ارائه نماید تا آنان بتوانند با صرف کمترین زمان و هزینه به بازار گسترده تری در سطح ملی و جهانی دسترسی پیدا کنند.

داستان راه اندازی

آقای مهندس ایوب عزتی، کارشناس مهندسی مکانیک و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از اوایل دوران جوانی در کنار پدر بزرگوارشان، جناب آقای محمدعلی عزتی (با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت در صنعت آهن و فولاد)، به فعالیت در حوزه تولید و خرید و فروش محصولات صنعت آهن و فولاد پرداخته اند. ایشان مدیرعامل شرکت تولیدی- بازرگانی روهینا پیشرو سازه هستند که از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز و به عرضه انواع محصولات فولادی می پردازد.

آقای ایوب عزتی درباره اهداف و نحوه ایجاد سامانه فولاد ۲۴ می گوید:

همیشه در این فکر بودم که با چه روشی می توانیم مشکلات فعالان صنعت آهن و فولاد را کم کنیم تا کسب و کار پررونق تری داشته باشند. یک روز در همایشی درباره تجارت الکترونیک شرکت کردم که سخنران آن، سرکار خانم محبوبه زارعی، متخصص بسیار کارآزموده در زمینه تجارت الکترونیک بود و تجربه های ارزشمندی در حوزه کسب و کار آنلاین داشت محور سخنرانی ایشان این بود که

"در آینده دو نوع کسب و کار بیشتر وجود نخواهد داشت، یکی کسب و کارهای که اینترنتی شده اند  و دیگری کسب و کارهایی که دیگر وجود ندارند"

بعد از آن جلسه دغدغه خود را با ایشان مطرح کردم و بعد از چندین جلسه بحث و بررسی، طرح تشکیل سامانه فولاد ۲۴ را با همکاری یکدیگر تهیه کردیم و تیمی توانمند، جوان و متخصص را در حوزه های تحقیق و توسعه، طراحی فرآیند تجاری، برنامه نویسی، گرافیک، تبلیغات و بازاریابی به کار گرفتیم تا برای اولین بار در ایران، خرید و فروش، استعلام قیمت، برگزاری مزایده و برگزاری مناقصه را برای صنعت آهن و فولاد در دنیای مجازی امکان پذیر کنیم و رونق بیشتری به کسب و کار فعالان این صنعت بدهیم.

سامانه فولاد ۲۴، هم برای فروشندگان و هم برای خریداران دارای مزایایی است که مهمترین آنها عبارتند از :

 • درج اعلام موجودی محصولات در تمام ساعات و روزهای سال (تعطیل و غیرتعطیل)
 • دریافت استعلام قیمت جهت محصولات درخواستی در تمام ساعات و روزهای سال (تعطیل و غیرتعطیل)
 • دسترسی به اطلاعات محصولات و قیمت ها در تمام ساعات و روزهای سال (تعطیل و غیرتعطیل)
 • دسترسی به اطلاعات محصولات بر اساس دسته بندی ها و فیلترهای مختلف
 • مقایسه قیمت¬های پیشنهادی برای استعلام قیمت و انتخاب بهترین مورد
 • اطلاع از آخرین اخبار و وقایع صنعت آهن و فولاد
×