آغاز به کار سومین نمایشگاه بین المللی فولاد در جزیره کیش

بزرگترین نمایشگاه بین المللی فولاد کار خود را در جزیره کیش آغاز کرد.

آغاز به کار سومین نمایشگاه بین المللی فولاد در جزیره کیش

بزرگترین رویداد حوزه صنایع فولاد کشور طی ۱۴ سال گذشته صبح سه شنبه ۳۰ بهمن با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو، رییس هیات مدیره انجمن آهن و فولاد ایران، فعالان بخش های دولتی و خصوصی در زمینه فولاد و صنایع وابسته و ۲۴۰ شرکت کننده داخلی و خارجی در جزیره کیش آغاز شد.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۱۴ هزار مترمربع در حال برگزاری است و ۲۱۵ شرکت کننده داخلی و ۲۵ شرکت کننده خارجی از کشور های آلمان، ایتالیا، فرانسه، هند، ترکیه، چین، انگلستان، هلند، سوئد و اسپانیا به مدت دو روز از ساعت ۹ تا ۱۷ آخرین دستاوردهای خود را در سالن نمایشگاه های بین المللی کیش به علاقمندان عرضه می کنند. در این نمایشگاه ضمن تبادل دانش و تجربه، تجهیزات خطوط تولید، مواد اولیه، فراورده های دیر گداز و روانساز ها ارائه شده است و ۲۷ شرکت از ۵۰۰ شرکت برتر کشور در سال جاری بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی حضور دارند.

فولاد مبارکه اصفهان، ذوب آهن اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، مجموعه شرکت های گل گهر، فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد خراسان، سنگ آهن مرکزی ایران، چادرملو، فولاد غدیر ایرانیان، آهن و فولاد ارفع، آسکوتک و پامید کو از شرکت های حاضر در این نمایشگاه هستند. گفتنی است سمپوزیوم فولاد نیز در حاشیه سومین نمایشگاه بین المللی فولاد، در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود.

منبع:کیشوندنیوز

دیدگاه ها