راهنمای استفاده از سایت برای خریداران و مصرف کنندگان محصولات آهن و فولادی

اگر شما هم فعال بازار آهن و فولاد هستید و جهت خرید محصول فولادی مورد نیاز خود باید وقت و انرژی زیادی را صرف نمایید تا بتوانید محصول مورد نیاز خود را پیدا و خریداری نمایید و یا از وجود بسیاری از فروشندگان نزدیک به انبار یا پروژه خود مطلع نباشید، فولاد24 بعنوان بزرگترین مرکز تجارت آنلاین فلزات، به شما خریداران گرامی این امکان را می دهد که فقط با یک کلیک و با ارائه چندین راهکار، مسیر خرید و فروش را کوتاهتر و تسهیل تر نمایید:

در ادامه آموزش چگونگی استفاده از وب سایت فولاد24 جهت خریداران و مصرف کنندگان محصولات فولادی را مشاهده فرمایید.

راهکار اول: مشاهده صورت بار محصولات فولادی همکاران

جهت اطلاع از موجودی بازار می توانید به سربرگ آگهی ها و سپس آگهی فروش مراجعه و از طریق فیلترهای موجود در صفحه، صورت بار محصول مورد نظر خود را پیدا نمایید.

ابتدا وارد سایت فولاد24 شوید و از سربرگ آگهی ها، آگهی فروش را کلیک نمایید.

در صفحه باز شده می توانید صورت بار مورد نیاز خود را از طریق جستجوی پیشرفته پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید بعنوان مثال من نیاز به میلگرد آجدار دارم در این صفحه نام محصول مورد نیاز خود را وارد می نمایم در کادر محصولات تولیدی دسته مورد نیاز را انتخاب می کنم، در اینخصوص فولاد24 امکان ویژه ای برای سهولت کاربران قرار داده به این صورت که مشخصات محصول مورد نیاز خود را فیلتر کنند و خود تعیین کنند محصول مورد نیاز را از بازرگان خریداری نمایند و یا از تولیدکننده و حتی می توانند بر اساس استان مورد نیاز فیلتر کنند و با فروشندگان همان استان ارتباط برقرار نمایند و خرید خود را انجام دهند.

راهکار دوم : مشاهده تأمین کنندگان محصولات فولادی فولاد24

جهت آشنایی با همه ی تامین کنندگان و فروشندگان ، به سربرگ تامین کنندگان مراجعه و با استفاده از فیلتر های موجود در صفحه ،فروشنده ی مورد نظر خود را پیدا کنید.

ابتدا وارد وب سایت فولاد24 شده و بر روی سربرگ تأمین کنندگان کلیک نمایید. در این صفحه لیست افرادی که صورت بار خود را در سایت فولاد24 ثبت نموده اند نمایش داده می شود که شما کاربر عزیز می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را جستجو و با فروشنده وارد فاز مذاکره شده و خرید خود را انجام دهید.

راهکار سوم: چگونگی ثبت درخواست خرید در فولاد24

درخواست خرید محصولات مورد نظر را در پروفایل خود ثبت نمایید تا تأمین کنندگان از نیاز شما آگاه و با شما تماس و معامله خود را انجام دهید.

راهکار چهارم : مشاهده قیمت محصولات فولادی در وب سایت فولاد24

بهترین و جذابترین راهکار و آخرین راهکاری که فولاد24 برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته است مشاهده قیمتها است، به این صورت که به سربرگ قیمت محصولات مراجعه و سپس دسته محصول مورد نظر را فیلتر نمایید.

در این صفحه می توانید آخرین قیمت تولیدکنندگان محصولات فولادی را به همراه نوسانات قیمت هر محصول مشاهده و حتی با دیگر تولیدکنندگان مقایسه و بهترین تصمیم را جهت خرید خود انجام دهید.

فولاد ۲۴ جایگاهی مناسب برای خرید محصولات و خدمات شماست .

امید می‌رود تا با استفاده از امکانات وب‌سایت فولاد24، گام‌های موثری در راستای بهبود مدیریت خرید و فروش شما برداریم.

در صورت هرگونه سوال می توانید با کارشناسان فولاد24 با شماره 03135060 تماس حاصل فرمایید.

×