آگهی خرید چیست و خریداران و فروشندگان چگونه می توانند از آن استفاده کنند؟

کسب اطلاعات فروشندگان، آگاهی از صورت بار روزانه محصولات فولادی و یافتن نزدیکترین فروشنده به محل پروژه یا انبار از مهمترین دغدغه های خریداران می باشد، تا بتوانند محصول مورد تقاضای خود را با بهترین قیمت از نزدیکترین مکان با کمترین هزینه باربری خریداری نمایند.

فعالان بازار آهن و فولاد برای خرید محصولات و مواد اولیه مورد نیاز خود، علی رغم صرف وقت و هزینه زیاد، تعداد اندکی پیشنهاد قیمت از فروشندگان دریافت می کنند. اما در فولاد ۲۴، شما می توانید با ایجاد یک آگهی خرید، از تعداد زیادی فروشنده در نقاط مختلف ایران قیمت دریافت کنید و بهترین و مطلوب ترین قیمت را انتخاب نمایید.

در ادامه آموزش چگونگی تعریف اگهی خرید در سایت فولاد ۲۴ آمده است.

ایجاد اگهی خرید در سایت فولاد ۲۴

1 - پس از ثبت نام در سایت فولاد 24 شما می توانید برای ثبت اگهی خرید گزینه ی پروفایل من را از بالای صفحه سمت چپ ، انتخاب کنید .

2- سپس درصفحه باز شده گزینه اگهی های خرید و خدمات را انتخاب کنید.

3 - در صفحه باز شده بر روی گزینه اعلام درخواست جدید کلیک کنید.

4 - در کادر باز شده بنا به نوع نیاز درخواست خرید خود ( محصول یا خدمات ) بر روی یکی از گزینه ها کلیک کنید.

5 - در کادر بعدی دسته محصول ( اگر نیاز به خرید محصول دارید) یا دسته خدمات ( اگر نیاز به خدمات دارید) را انتخاب و سپس گزینه ادامه را بزنید. در صورت تمایل به ویرایش از گزینه بازگشت استفاده کنید.

6 - در کادر بعدی عنوان درخواست خرید ( محصول یا خدمات) را مشخص و در کادر توضیحات جزییات لازم را وارد نمایید. در صورت تمایل با استفاده از گزینه browseتصویر محصول یا خدمت مورد نیاز خود را ضمیمه نمایید و گزینه ادامه را بزنید. ( در صورت تمایل به ویرایش از گزینه بازگشت استفاده کنید).

7- سپس در کادر باز شده بعدی گزینه تایید را بزنید تا درخواست شما ثبت شود. ( در صورت نیاز به ویرایش از گزینه بازگشت اسفاده کنید).

نحوه ویرایش و حذف اگهی درخواست خرید یا خدمات

1 - در صورت تمایل به ویرایش یا حذف اگهی خرید پس از ثبت نهایی، شما می توانید با مراجعه صفحه پروفایل من با استفاده از گزینه های ویرایش و حذف اقدام نمایید.

×