پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان مرداد/ سکه ۶۵۰هزار تومان گران شد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز قیمت‌ها در بازار طلا مجددا اوج گرفت به طوریکه طلا بیش از ۶۰هزار تومان و سکه ۶۵۰هزار تومان افزایش یافت.

پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان مرداد/ سکه ۶۵۰هزار تومان گران شد.

ابراهیم محمدولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین، رشد نرخ ارز و بهای اونس جهانی را در افزایش قیمت طلا موثر دانست و اظهار کرد: امروز روند بازار طلا بعد از دو روز کاهش مجددا افزایشی شد که دلیل عمده آن رشد ۱۱دلاری بهای اونس و نرخ ارز است.

به گفته او، تغییر جهت بازار دور از انتظار بود چراکه پیش‌بینی می‌شد حداقل تا پایان هفته شاهد کاهش بهای طلا و سکه باشیم؛ البته همچنان به نظر نمی‌رسد که رشد قیمت‌ چشمگیری را تجربه کنیم و بازار در همین محدوده باقی خواهد ماند.

قیمت طلا و سکه ۲۷مرداد

محمدولی با تشریح قیمت‌های امروز خاطرنشان کرد: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به ۱۰میلیون و ۹۵۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۶۰۰هزار تومان رسید.

محمدولی ادامه داد: همچنین امروز نیم سکه با قیمت پنج میلیون و ۳۵۰هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و ۵۰ و سکه یک گرمی یک میلیون و ۷۰۰هزار تومان معامله می‌شود و قیمت طلای۱۸ عیار هم به گرمی یک میلیون و ۶۱هزار تومان افزایش یافت.

اقتصاد آنلاین

دیدگاه ها