قیمت دلار و یورو امروز پنجشنبه 7 آذر 98

افزایش نرخ دلار در صرافی های بانکی

قیمت دلار و یورو امروز پنجشنبه 7 آذر 98

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز مانند یورو نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر از جمله پوند افزایش یافت؛ نرخ دلار و ۱۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

بازار ارز در آخرین روز هفته با افزایش نرخ ارز از سوی بازارساز مواجه شده است. به گونه‌ای که صرافی‌های بانکی فعالیت خود را با افزایش نرخ دلار شروع کرده اند. این در حالی است که امروز بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز مانند یورو نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر از جمله پوند افزایش یافت؛ نرخ دلار و ۱۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

در معاملات امروز پنج شنبه هفتم آذرماه ۹۸؛ بازار ارز با رشد شاخص ارزی توسط بازارساز همراه شده است.

بر اساس جدیدترین گزارش‌ها از بازار امروز، هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های مجاز و بانکی سطح کشور به نرخ ۱۲۲۰۰ تومان از مردم خریداری شده و به قیمت ۱۲۴۰۰ تومان به متقاضی دریافت ارز فروخته می‌شود که نسبت به نرخ پایانی روز گذشته، ۱۵۰ تومان رشد داشته است. هرچند دلار در بازار آزاد، به رقم ۱۲۷۰۰ تومان رسیده است.

همچنین هر اسکناس یورو در این صرافی ها، به نرخ ۱۳۴۰۰ تومان از مردم خریداری شده و به نرخ ۱۳۶۰۰ تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته می‌شود که نسبت به روز قبل، ۱۵۰ تومان گران‌تر شده است.

اعلام نرخ رسمی ۴۷ ارز توسط بانک مرکزی

بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «پنج شنبه هفتم آذر ماه ۹۸» بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس نیز با ۳۰۷ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۳۰۲ ریال و هر یورو نیز با ۲۵ ریال افت نسبت به روزگذشته ۴۶ هزار و ۲۲۷ ریال ارزش‌گذاری شد.

تابناک

دیدگاه ها

شروع مکالمه

یک کارشناس را انتخاب کنید