تامین حداکثری بازار داخل؛ رسالت فولادمبارکه

گروه بنگاه‌ها : رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از شرکت‌های فولاد سفیددشت و ورق خودروی چهارمحال و بختیاری گفت: فولادمبارکه تامین حداکثری بازار داخل را رسالت خود می‌داند.

تامین حداکثری بازار داخل؛ رسالت فولادمبارکه

رضا رحمانی با اشاره به اهمیت تامین بازار داخل افزود: اغلب محصولاتی که در گروه فولادمبارکه و به‌طور کلی در زیرمجموعه ایمیدرو درحال تولید است‌، پیش از این از محل واردات تامین می‌شده است.

رحمانی با تاکید بر اینکه برای تامین بسیاری از ورق‌های خاص ما به واردات وابستگی داشتیم تصریح کرد: ایمیدرو و فولادمبارکه تامین حداکثری بازار داخل و واحدهای مصرف‌کننده داخلی را رسالت خود می‌دانند، از این‌رو برنامه‌ریزی‌های خوبی در این راستا انجام شد تا هر مقدار که ممکن است، محصولات موردنیاز را در داخل تولید کنیم. وی توجه به رونق حداکثری تولید داخل و اقدامات حمایتی دولت از احداث خط نورد گرم شماره ۲ فولادمبارکه را مهم برشمرد و گفت: ایمیدرو و فولادمبارکه پیگیر مراحل انجام این پروژه هستند. معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز در بازدید از خطوط تولید شرکت ورق خودرو گفت: شرکت ورق خودرو، با پشتیبانی فنی ویژه فولادمبارکه رو به پیشرفت است و ایمیدرو نیز همراه با فولادمبارکه از توسعه هردو مجموعه فولاد سفید دشت و ورق خودرو حمایت می‌کند. خداداد غریب‌پور افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تولید گریدهای جدید در این مجموعه انجام خواهد شد. وی تصریح کرد: پیش‌بینی ما از مصرف ورق خودرو، روندی افزایشی است چراکه نیاز صنعت خودرو روزبه‌روز افزایش می‌یابد که این شرکت هم خوشبختانه در تولید گریدهای مورد نیاز صنعت خودرو پیشتاز است.

دنیای اقتصاد

دیدگاه ها