چرا باید اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنم؟

اولین شرط در برقراری ارتباط میان یک فروشنده و یک خریدار اعتماد است. هر دو طرف برای آنکه بخواهند با هم معامله‌ای انجام دهند نیاز دارند که به یک شناخت و اعتماد متقابل از یکدیگر رسیده باشند. در بازار اینترنتی امروز دیگر چندان خبری از ملاقات‌های حضوری نیست. تنها در گذشته بود که آدم‌ها برای خرید و فروش مستقیماً با هم دیدار می‌کردند. در آن زمان بخش زیادی از این اعتماد در دیدارهای رودررو شکل می‌گرفت اما امروزه دیگر به واسطه‌ی اینترنت نیاز به انجام این دیدارها بسیار کمتر از گذشته است. برای به وجود آمدن چنین اعتمادی لازم است که شما اطلاعات دقیقی از خود به طرف مقابل ارائه دهید از جمله: شماره تماس ثابت و همراه، آدرس محل کار، پست الکترونیک، محصولات، خدمات و....

راهنمای گام به گام تکمیل حساب کاربری در سایت فولاد 24

1- ابتدا ادرس سایت فولاد 24 را در موتورجستجوگر تایپ نمایید. ( فارسی یا لاتین)

2- ابتدا گزینه ثبت نام را در بالای صفحه سمت چپ انتخاب نمایید.

3- سپس درکادر بازشده نوع کاربری خود (شخص یا شرکت) را جهت ثبت نام انتخاب نمایید. اطلاعات خود را وارد نموده و گزینه شرایط و مقررات را تیک بزنید و سپس گزینه ادامه را انتخاب نمایید.

4- در کادرباز شده بعدی شما می توانید با وارد کردن کد تایید ارسال شده به شماره ثبت نامی خود در مدت زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهید.

5- در مرحله بعد با انتخاب رمز عبور خود ( حداقل 8 کارکتر) و تایید ان ثبت نام خود را نهایی کنید.

6- سپس با انتخاب گزینه (پروفایل من) از قسمت بالای صفحه اصلی سایت سمت چپ ، وارد صفحه شخصی خودتان میشوید.

7- برای وارد کردن اطلاعات خود گزینه (ویرایش پروفایل) را انتخاب کنید.

8- ابتدا برای تغییر یا اختصاص عکس پروفایل خودتان روی آن کلیک نموده و با انتخاب دکمه ی browse عکسی از لوگو یا محصولتان را اضافه نمایید و ذخیره را بزنید.

کادر مشخصات اولیه

1- در ادامه با تکمیل مشخصات اولیه ،آنچه سایر کاربران از شما خواهند دید، نمایش داده میشود که اطلاعات بسیار مهمی جهت معرفی و اعتماد سازی است بنابراین سعی کنید اکثر کادرهای خالی را پر نمایید و درپایان حتما گزینه ذخیره را بزنید

2- کادر نوع فعالیت شما :که شامل 3 بخش است: ( محصولات تولیدی،لیست خدمات،خدمات بازرگانی)

محصولات تولیدی :

با انتخاب گزینه افزودن محصولات تولیدی در این کادر ابتدا دسته محصول را انتخاب می کنید.سپس حداقل میزان سفارش را به صورت میانگین وارد کنید و واحد را در کادر بعدی وارد کنید. می توانید توضیحات محصول و همچنین عکس نیز اضافه نموده سپس ذخیره را بزنید.

لیست خدمات :

در این بخش شما خدمات خود را معرفی میکنید که با انتخاب گزینه افزودن لیست خدمات ،ابتدا دسته خدمات را انتخاب کنید و سپس مشخصات خدمات را وارد کنید و اگر تصاویری از خدمات یا ماشینها یا نمونه کارخود دارید را اضافه نمایید و سپس گزینه ذخیره را بزنید.

خدمات بازرگانی :

در این بخش شما خدمات بازرگانی خود را معرفی میکنید که با انتخاب گزینه افزودن خدمات بازرگانی ، ابتدا دسته محصول را انتخاب می کنید.و سپس مشخصات محصول را اضافه کنید و در اخر عکسی از محصولات بازرگانی خود اضافه نموده و ذخیره را بزنید.

برای هر مورد می توانید چندین بار محصولات تولیدی و لیست خدمات و خدمات بازرگانی را همراه با تصاویر اضافه نمایید.

3- افتخارات :
اگر مجموعه شما دارای تقدیرنامه یا لوح افتخاری می باشد ، حتما گزینه افزودن افتخار جدید را انتخاب نموده و سپس تصاویر و توضیحات لازم را اضافه نمایید.وذخیره را بزنید.

4- آدرسها :
در این بخش میتوانید استان و شهر و آدرس دقیق مجموعه خود را همراه با تلفن و تعداد پرسنل و کدپستی مجموعه وارد نماید وذخیره را بزنید.

5- گالری تصاویر :
در این بخش اگر تصاویری از مجموعه یا لوگوی شرکت یا محصولات خود دارید می توانید اضافه کنید.و ذخیره را بزنید.

6- رمز عبور :
از این قسمت ، در صورت تمایل می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید .و ذخیره را بزنید.