آگهی فروش درفولاد 24

اگر فروشنده هستید با ایجاد یک اگهی فروش ، لیست بارهای خود را به اطلاع همه خریداران و مصرف کنندگان برسانید.

شاید این سوالها را زیاد شنیده باشید:

  1. میشه صورت بارتون را اعلام کنید ؟
  2. سلام صورت بار امروزتون را می فرمایید؟
  3. صورت بار امروز تون را برام ارسال می کنید؟
  4. موجودی امروز چی دارید؟ قیمت هاتون دراومد ؟
  5. قیمت صورت بار ها را براتون تو تلگرام فرستادم .
  6. همکارم صورت بارها را براتون میفرسته.

اگر شما هم به صورت بازرگان و یا واسطه تو بازار آهن وفولاد فعالیت می کنید حتما این جملات را به وفور در ساعات کاری شنیده اید و یا جملاتی است که روزانه خودتون صدها بار تکرار می کنیدبرا یک نیرو که حداقل حقوقش، حقوق اداره کار است مجبوره طلایی ترین ساعات کاری خودش را به استعلام صورت بار و یا موجودی همکاران و یا رقبا بپردازد و یا مجبور است به این سوال همکاران و یا رقبا پاسخ بدهد.

وقتی هم قیمت ها در میاد که تازه اول داستان است، نیروهای فروش مجبورند در کمترین زمان به کسانی که از آنها صورت بار وقیمت خواسته اند قیمت های خود را اعلام کنند. از وقتی که تلگرام آمده است کار خیلی ساده تر شده و نیروها به جای تماس های تلفنی مکرر و زمان بر به کانال های تلگرامی رقبا ویا همکاران مراجعه می کنند و با چند جستجو صورت های بار و قیمت ها را بررسی می کنند.

استفاده از تلگرام هر چند کار را بسیار ساده تر کرده است ولی باز هم دردسر های خود را دارد .در اندک زمانی اینقدر تعداد کانالهای تلگرامی زیادی شدند که کاربران ما بین آنها گیج وکلافه شدند و یا بعضی از آنها از گروهها و کانالهای مشابه خارج شدند. دراین میان جای یک بستر اطلاعاتی معتبر که بتواند اطلاعات را به صورت هدفمند و دسته بندی شده براساس دسته محصولی، مکان جغرافیایی ، نوع فعالیت و ....ارائه دهد خالی بود.

فولاد ۲۴ برای پاسخ به این نیاز قسمت صورت بار را ایجاد نموده است.

شما اگر فروشنده و یا تولید کننده باشید می توانید با اعلام صورت بار روزانه خود در لیست صورت بار به راحتی همه فعالان بازار را از موجودی خود آگاه سازید و بدین صورت در وقت، هزینه های خود صرفه جویی کنید و اثربخشی کار را افزایش دهید.

در ادامه آموزش چگونگی تعریف آگهی فروش در سایت فولاد ۲۴ آمده است.

تعریف آگهی فروش در سایت فولاد ۲۴

1 - پس از ثبت نام در سایت فولاد 24 شما می توانید برای ثبت اگهی فروش گزینه ی پروفایل من را از بالای صفحه سمت چپ ، انتخاب کنید .

سپس درصفحه باز شده گزینه اگهی های فروش را انتخاب کنید.

دراین صفحه گزینه ثبت اگهی فروش را انتخاب کنید.

از کادر باز شده دسته محصول مورد نظر خود برای فروش را انتخاب نمایید، و گزینه ادامه را بزنید.

درکادر بعدی در قسمت توضیحات جزییات لازم ومربوط به محصول خود را وارد کنید. با استفاده ازگزینه browse شما می توانید در صورت تمایل تصویر محصول خود را نیز ضمیمه کنید وسپس گزینه ادامه را بزنید. ( در صورت تمایل به ویرایش دسته محصول از گزینه بازگشت استفاده کنید).

در کادر بعدی با انتخاب گزینه تایید اگهی فروش را خود را ثبت کنید. ( در صورت تمایل به ویرایش از گزینه بازگشت استغاده کنید).

نحوه ویرایش و حذف اگهی فروش

در صورت تمایل به ویرایش یا حذف اگهی فروش تان پس از ثبت نهایی، شما می توانید با مراجعه صفحه پروفایل من با استفاده از گزینه های ویرایش و حذف اقدام نمایید.