پارس کیا مهنام - 8056

نام شرکت :

پارس کیا مهنام

نام مدیر عامل :

کد کاربری :

f24-8056

وب سایت :

www.laserpkm.com

ایمیل :

pkmlaser.com@gmail.com

تلفن :
شناسه ملی :

10103456988

سال آغاز فعالیت :

1386

کد اقتصادی :

شماره ثبت :

توضیحات :

شرکت فنی مهندسی پارس کیا مهنام (سهامی خاص )، در سال 1378 با هدف پیشبرد و به روز رسانی تکنولوژی و فن آوری میهن عزیزمان ایران اسلامی، پا به عرصه وجود نهاد. و اینک پس از سالها فعالیت در زمینه واردات و خدمات پس از فروش دستگاه های لیزر نیمه صنعتی و تمام صنعتی افتخار دارد، مجموعه کاملی از دستگاههای فوق پیشرفته مورد نیاز کارخانجات و صنایع تولیدی مادر و حتی زیر مجموعه ها و بنگاههای کوچک خدماتی در کلیه اصناف خرد را تامین نماید. شرکت پارس کیا مهنام در مدت فعالیت خود موفق به اخذ برترین گواهینامه ها از سازمانها ، نهادهای دولتی ،خصوصی و ارگانهای نظامی کشور گردیده است . این توانمندی حاصل رضایتمندی کلیه خریداران محترم از محصولات و خدمات پس از فروش 10 ساله این شرکت می باشد، که بالغ بر 2000 واحد صنفی از سراسر ایران عزیزمان را تشکیل می دهد. امروزه شرکت مهندسی پارس کیا مهنام با پرسنل مجرب و متعهد در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای لیزر که هر یک موفق به اخذ مدارک تخصصی و فنی مهندسی در رشته های مکانیک ، الکترونیک ، روباتیک ، نرم افزار و گواهینامه های حفاظت در برابر اشعه گردیده اند، که این مهم خود گویای تعهد در خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر شرکت پارس کیا مهنام می باشد.

آدرس ها و دفاتر
آدرس تولیدی :

تهران ،تهران تهران، خیابان مطهری،خیابان عبادی نبش مقدم شرکت فنی مهندسی پارس کیا مهنام

توضیحات :

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17:30 پنج شنبه ها 9 تا 13 شماره تماس : 02141403

محصولات تولیدی کاربر
دسته محصول :

تجهیزات و ماشین آلات

مشخصات:

مجموعه کاملی از دستگاههای فوق پیشرفته لیزر های صنعتی و نیمه صنعتی و پرس برک گیوتین لیزرهای فایبر و co2 مورد نیاز کارخانجات و صنایع تولیدی مادر و حتی زیر مجموعه ها و بنگاههای کوچک خدماتی در کلیه اصناف خرد را تامین نماید.

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

تجهیزات و ماشین آلات

مشخصات:

دستگاه پرس برک APHS دستگاه پرس برک APHS ساخت شرکت بایکال است که 20 سال در زمینه طراحی پرس برک تجربه دارد. شما برای انجام خم هایی دقیق و سریع در صنایع مرتبط با ورق از جمله تابلو برق ، لوازم خانگی ، ماشین سازی ، صنایع آسانسور و … می توانید استفاده نمایید. پرس بریک APHS حساس ترین کارهای شما را با فرآیندهای قابل اطمینان به صورت ایده آل انجام می دهد.پرس برک APHS با قابلیت برنامه گیری جهت خمکاری ورق از ضخامت ۰.۵ – ۲۰میلیمتر در طول های 1250 الی 6100میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

تجهیزات و ماشین آلات

مشخصات:

دستگاه جوش لیزر فایبر دستی پرتواشعه لیزر توسط منبع ایجاد انرژی ( سورس دستگاه ) تولید و توسط فیبر نوری خارجی منتقل می شود و توسط لنزهای در سر جوش متمرکز شده و سپس روی شکاف جوش داده می شود با کمک گاز محافظ (جلوگیری از اکسید شدن ، یا محل جوشکاری مواد) حوضچه ای از مواد ذوب شده مایع تشکیل شده ، تا جوشکاری انجام شود. دستگاه جوش لیزر فایبر دستی برای جوشکاری نقطه ای ، جوشکاری در شکاف ، جوشکاری میکرو از طلا ، تیتانیوم ، نیکل ، قلع ، مس ، آلومینیوم و سایر فلزات و مواد آلیاژی آن مناسب است ، و شما می توانید همان جوشکاری دقیق را در فلزات غیر همجنس مانند فلزات همجنس را بدست آورید. دستگاه جوشکاری لیزر دستی برند گوانگجو لیزر جدیدترین نسل لیزرهای جوش فایبر میباشد و مجهز به سرهای جوشکاری خودکار ،برای بهبود فرایند جوشکاری در صنعت است. رنج توان لیزر 1000 W , 1500 W (Raycus) طول موج 1070nm طول فیبر 10m,15m Collimation Length 50mm Focus Length 100mm Wobble Oval Spot Size 1.5mm محدوده سرعت جوش 0-120mm/s

فایل های ضمیمه :
خدمات بازرگانی کاربر
دسته محصول :

تجهیزات و ماشین آلات

لیست خدمات کاربر
دسته محصول :

انواع برشکاری فلزات

مشخصات:

امروزه شرکت مهندسی پارس کیا مهنام با پرسنل مجرب و متعهد در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای لیزر که هر یک موفق به اخذ مدارک تخصصی و فنی مهندسی در رشته های مکانیک ، الکترونیک ، روباتیک ، نرم افزار و گواهینامه های حفاظت در برابر اشعه گردیده اند، که این مهم خود گویای تعهد در خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر شرکت پارس کیا مهنام می باشد.

×