شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان (آقای مهندس سید محمد آیتی) - 5294

شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان

آقای مهندس سید محمد آیتی

73%
جزئیات...
نام شرکت :

شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان

نام مدیر عامل :

آقای مهندس سید محمد آیتی

کد کاربری :

f24-5294

وب سایت :

http://dgs-co.com/

ایمیل :

info@dgs-co.com

تلفن : 03142290571 ، 03142290117
شناسه ملی :

سال آغاز فعالیت :

1379

کد اقتصادی :

شماره ثبت :

توضیحات :

شرکت درخشان قطعه ساز سپاهان از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات خودرو در استان اصفهان، شهرستان نجف آباد و همکاری باشرکت های ایران خودرو و سایپا آغاز نمود و در سال ۱۳۸۵ ، موفق به کسب رتبه پنجم تولیدکنندگان برتر شرکت سایپا گردید. این مجموعه درسال ۱۳۸۶، گواهینامه های ۲۰۰۸:ISO/TS ۱۶۹۴۹:۲۰۰۹ ، ISO۹۰۰۱ را در اجرای سیستم مدیریت کیفیت تولید قطعات خودرو از شرکت TUV NORD آلمان دریافت نمود که مهر تاییدی برروند رو به رشد سازمان در چهارچوب منشور اخلاقی و کمی و کیفی آن بوده است. درحال حاضر، این شرکت با بیش از ۲۵۰ نفر پرسنل، با هدف اشتغال زایی و همچنین کمک به خودکفایی کشوردرزمینه تولیدقطعات خودروو درنهایت جلب رضایت مشتریان خودکه قطب های اصلی صنعت خودروسازی کشورهستند، گام برمی دارد. یکی ازافتخارات این مجموعه، بهره مندی ازنیروهای جوان وخوش فکر بامیانگین سنی کمتراز ۳۰سال می باشد که چشم انداز آینده ای روشن برای آن متصور می سازد.

آدرس ها و دفاتر
آدرس تولیدی :

اصفهان ،نجف آباد شهرک صنعتی منتظریه - جنب کاشی مرجان

توضیحات :

ساعات کاری : شماره تماس : 03142290571-5

محصولات تولیدی کاربر
دسته محصول :

تولیدات و مصنوعات فلزی

مشخصات:

سازنده پره رادیاتور آلومینیومی خانگی

فایل های ضمیمه :
خدمات بازرگانی کاربر
دسته محصول :

ورق گرم (سیاه)

لیست خدمات کاربر
دسته محصول :

آزمایشگاه فلزات

مشخصات:

آزمایشگاه های مکانیکی ومتالوژیکی مجموعه، مجهز به دستگاه های مدرن اندازه گیری ابعادی نظیر CMM کوانتومتر،سختی سنج وسایر تجهیزات اندازه گیری و کنترلی می باشد.

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

تجهیزات ریخته گری و ذوب فلزات

مشخصات:

خطوط تولید این شرکت دردو بخش ریخته گری ثقلی (ریژه) و ریخته گری تحت فشار(دایکست) قطعات آلومینیومی متمرکز شده و قابلیت تولید روزانه بیش از ۱۰تن قطعات آلومنیومی را فراهم می نمایند.سالن های ریخته گری تحت فشار (دایکست)، بابیش از بیست دستگاه در تناژهای بین ۱۰۰ تا ۱۶۰۰ تن پتانسیل بسیارمناسبی برای تولید قطعات آلومینیومی با تیراژ وتنوع بالا به شمار می آید.

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

تراشکاری و ماشینکاری

مشخصات:

سالن های ماشینکاری این مجموعه،مجهز به انواع ماشین آلات CNC مدرن و دستگاه های ماشینکاری مخصوص می باشد که ظرفیت ماشینکاری و آماده سازی سالیانه بیش از یک میلیون مجموعه قطعه را دارا می باشد.

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

ساخت قطعه و قالب فلزی

مشخصات:

طراحی وساخت ماشین آلات ماشینکاری مخصوص طراحی وساخت ابزارهای ماشینکاری مخصوص طراحی وساخت فیکسچرهای تولیدی و کنترلی با دقت بالا این واحد از نرم افزارهای مختلف CAD/CAM/CAE نظیر: Mastercam،Quik Cast،MDT،Pro-E،CATIA V5 جهت طراحی،شبیه سازی و ساخت قالب ها،دستگاه ها و ابزارآلات مخصوص استفاده می نماید.

فایل های ضمیمه :
افتخارات و گواهینامه ها
×