بهتاک صنعت انرژی (اجدادی) - 5033

بهتاک صنعت انرژی

اجدادی

53%
جزئیات...
نام شرکت :

بهتاک صنعت انرژی

نام مدیر عامل :

اجدادی

کد کاربری :

f24-5033

وب سایت :

www.behtakco.com

ایمیل :

تلفن : 021-66315739
شناسه ملی :

سال آغاز فعالیت :

1384

کد اقتصادی :

شماره ثبت :

توضیحات :

بهتاک صنعت انرژی از سال 1384 با پیشینه چندین ساله در زمینه مقاطع فلزی ، صنعتی و فولادی فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود سپس از دی ماه 1393 با امید به خداوند بزرگ و با نیرو و تجهیرات بیشتر دایره فعالیت خود را وسیع تر نمود. ارائه خدمات متمرکز در این زمینه، تامین فولادهای آلیاژی و کربن استیل، این شرکت را در شمار یکی از تامین کنندگان اصلی صنعت کشورمان جای داده است. در تعامل با شرکت های تولید کننده ی فولاد، شرکت های نفتی، پتروشیمی، صنایع دریایی، صنایع مخزن سازی، صنایع خودرو سازی و ... همواره مبنای همکاری ها را بر اساس منافع مشترک و رضایتمندی همکاران و مشتریان قرار داده ایم. امروز با تکیه بر لطف پروردگار برای رسیدن به سطح مطلوب جهانی و رقابت با بازارهای خارجی در این مسیر گام بر میداریم امید است بتوانیم خدمت گذار کوچک اما پر ثمر در عرصه صنعت برای صنعت گران عزیز کشورمان باشیم تامین محصولاتی از قبیل : لوله استیل ، ورق استنلس استیل ، ورق های آلیاژی ، لوله مانیسمان ، لوله فولادی ، لوله پلیکا ، لوله پلی اتیلن ، اتصالات و شیرآلات و... در دستور کار بهتاک صنعت میباشد پایدار باشید

خدمات بازرگانی کاربر
دسته محصول :

استیل

مشخصات:

میلگرد استیل در واقع همان شمش آلیاژ استیل می باشند که برای مصارف خاصی مانند شفت استیل لوله غیر سایز استیل بکار می رود.

دسته محصول :

استیل

مشخصات:

ورق استیل:ورق استنلس استیل ۳۰۴ رایج ترین فولاد ضد زنگ است. این فولاد از دو فلز کرم (بین 18 تا 20 درصد) و نیکل ( بین 8 تا 10.5 درصد) به عنوان اجزای غیر اصلی آهن تشکیل شده است. این فلز دارای خاصیت الکتریکی و گرمایشی کمتری نسبت به فلز کربن است و اساسا غیر مغناطیسی است. مقاومت آن در برابر خوردگی بالاتر از فولاد معمولی است و به دلیل سهولت در شکل گیری به اشکال مختلف، به وفور استفاده می شود که بیش از 50 درصد از فولاد ضد زنگ تولید شده را تشکیل می دهد.

دسته محصول :

استیل

مشخصات:

لوله استیل:

دسته محصول :

لوله مانیسمان

مشخصات:

لوله مانیسمان یا بدون درز

دسته محصول :

سایر لوله ها

مشخصات:

لوله پلیکا:

دسته محصول :

لوله گالوانیزه

دسته محصول :

تولیدات و مصنوعات فلزی

مشخصات:

شیرآلات صنعتی شير وسيله مكانيكي است براي بستن يا به عبارت ديگر تغيير دادن فشار جريان مايع عبوري از آن. عمل تنظيم يك شير با حركت عنصر دريچه‌اي شكل (اشكال كروي، سماوري، كشويي، ديسكي و غيره مي‌باشد كه بر روي ميله در خارج بدنه شير قرار گرفته است. اين يك تعريف ابتدايي از يك شير است و نشان مي‌دهد كه شير در حقيقت يك وسيله بسيار ساده است. يك بدنه دارد كه در برگيرنده فشار سيال است، يك دريچه براي بستن يا تنظيم عبور سيال از لوله و بالاخره يك دسته براي تغيير موقعيت دريچه شير. امروزه شيرهاي صنعتي براي پروسه‌هاي متنوع ايفاي نقش مي‌كنند. در زير شرح خلاصه‌اي از آن چيزي كه ما پنج وظيفه اصلي شير مي‌دانيم آورده شده است.

×