نسیم تجارت نجومی شرق (نجومی) - 4685

نسیم تجارت نجومی شرق

نجومی

65%
جزئیات...
نام شرکت :

نسیم تجارت نجومی شرق

نام مدیر عامل :

نجومی

کد کاربری :

f24-4685

وب سایت :

www.0t100.ir

ایمیل :

تلفن : 05137310000
شناسه ملی :

10380640171

سال آغاز فعالیت :

1380

کد اقتصادی :

شماره ثبت :

10380640171

توضیحات :

در بازرگانی نسیم تجارت نجومی شرق، با هدف تعامل اقتصادی با کشورهای همسایه و خاور دور، در برنامه کوتاه‌ مدت و میان مدت خود، صادرات به کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان، امارات، ارمنستان، روسیه، ترکیه، آذربایجان، عراق و چین را در دستور کار خود داریم. هدف ما گسترش فعالیت با دیگر کشورهای منطقه و فرا منطقه‌ای بوده و در نیل به این هدف کوشا هستیم.

آدرس ها و دفاتر
آدرس تولیدی :

خراسان رضوئ ،مشهد انتهای مطهری شمالی

تعداد پرسنل :

10

کدپستی :

-

توضیحات :

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه 8 تا 16 پنج شنبه 8 تا 13:30 شماره تماس : 0513731000

خدمات بازرگانی کاربر
دسته محصول :

ورق روغنی (سرد)

مشخصات:

ورق روغنی در واقع اصطلاح عامیانه ورق هایی است که با تکنولوژی نورد سرد تولید می شوند. در این فرآیند ورق های با ضخامت بالا توسط نورد به ضخامت های پایین تر تبدیل می شوند. در این فرآیند به علت استفاده از نورد سرد کیفیت ظاهری ورق های نورد شده بسیار عالی می باشد، از ین رو از این نوع ورق ها بیشتر در کاربردهایی که ورق ظاهر جسم را تشکیل می دهد استفاده می شود. ورق های روغنی بسته به نوع آلیاژ و همچنین عملیات حرارتی صورت گرفته بر روی آنها به چند دسته کلی تقسیم می شوند: ورق های معمولی (مانند ST12) ورق های نیمه کشش (مانند ST13) ورق های فوق کشش (مانند ST14) ورق های روغنی به طور کلی و استاندارد از ضخامت ۳۰ صدم میلی متر الی ۳ میلی متر تولید می شوند و دارای دو عرض استاندارد ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر هستند.

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

ورق گالوانیزه و رنگی

مشخصات:

آهنی است که با روی پوشانده شده باشد. این آهن، حتی اگر پوشش آن هم شکستگی پیدا کند، از زنگ زدن محفوظ می‌ماند. ماهیت آهن گالوانیزه در آهن گالوانیزه، بین آهن و روی، پیلی الکتروشیمیایی تشکیل می‌شود که در آن روی به جای آهن به عنوان آند و آهن به عنوان کاتدبکار می‌رود. روی در آند اکسید می‌شود چون فلزی پست‌تر یا فعالتر از آهن است و دارای پتانسیل احیاء کمتری از آهن است و پتانسیل اکسید بیشتری از آن دارد. حلبی در حلبی هایی که از آن، قوطی می‌سازند، عمل معکوسی انجام می‌شود. کاربرد: از آهن گالوانیزه در ساختن لوازمی مثل لوله بخاری، کانال کولر، کابینت آشپزخانه، شیروانی منازل، لوله‌های آب و هر جا که احتمال خوردگی آهن و خسارت وجود دارد، استفاده می‌شود. ورق گالوانیزه به دو صورت کلی رول فرم و فابریک در کارخانه تولید می شود. ورق‌های رول فرم گالوانیزه با ضخامت های ۱۸ صدم میلی متر تا ۶ میلی متر و با دو عرض ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۵ سانتی متر تولید می شوند. ورق‌های فابریک گالوانیزه هم به دو صورت فابریک ۲۰۰۰*۱۰۰۰ میلی‌متر و فابریک ۲۵۰۰*۱۲۵۰ میلی‌متر تولید می‌شوند.

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

ورق گرم (سیاه)

مشخصات:

تولید ورق با تکنولوژی نورد گرم به این معناست که مواد اولیه تولید ورق در دما های بسیار بالا ذوب شده و در طی این فرآیند ورق ظاهری مات به خود می گیرد و به دلیل رنگ ظاهری آن در بازار از اصطلاح ورق سیاه برای آن استفاده می شود. کاربرد های ورق سیاه ورق های نورد گرم (ورق سیاه) در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساختمان، تانکر سازی، خودروسازی، مخازن خاص، کشتی سازی و صنایع سنگین فلزی و … کاربرد دارند. ورق سیاه به دو شکل کلی رول فرم و فابریک تولید می شوند. ضخامت ورق سیاه از ۱٫۵ میلی متر شروع شده و نهایتا به ۱۰۰ میلیمتر ختم میگردد.

فایل های ضمیمه :
لیست خدمات کاربر
دسته محصول :

انواع برشکاری فلزات

فایل های ضمیمه :
×