چت

شرکت پند کاسپین (دکتر کیهان کیا) - 14068

شرکت پند کاسپین

دکتر کیهان کیا

67%
جزئیات...
نام شرکت :

شرکت پند کاسپین

نام مدیر عامل :

دکتر کیهان کیا

کد کاربری :

f24-14068

وب سایت : https://pandcaspian.com/
ایمیل :

marketing@pandcaspian.com

تلفن : 02183802000 ،
شناسه ملی :

-

سال آغاز فعالیت :

1370

کد اقتصادی :

-

شماره ثبت :

-

توضیحات :

شرکت پند کاسپین در سال ۱۳۷۰ با هدف فعالیت درزمینه سیستمهای توزین الکترونیکی و دیجیتال تاسیس گردید. اولین ترازوی دیجیتال در ایران، توسط این گروه تولید و به بازار کشور عرضه گردید. تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی، تجاری، ورزشی، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص، این گروه صنعتی را در زمره بزرگترین مجموعه‌های صنعتی در صنعت توزین کشور قرار داده است. از شرکت‌های زیر‌مجموعه این گروه صنعتی می‌توان به شرکت صنایع پند، پند کاسپین، کنترل توزین پند و پند سرویس اشاره نمود. شرکت فناوری پند کاسپین با زمینه تخصصی تولید، نصب، راه اندازی و خدمات انواع باسکول های سنگین و نیمه سنگین دیجیتال بطور مستقل و تخصصی بعنوان يکی از اعضا گروه صنعتی از سال ۱۳۸۶ تحت نام تجاری جديد به ادامه فعاليت خود می‌پردازد. گروه صنعتی پند با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات پیوسته سعی در تولید دقیق‌ترین سیستم‌های توزین داشته است و در این راستا با هدف تولید تخصصی اقدام به تفکیک فعالیتهای تولیدی خود بر حسب کاربرد محصولات نمود. مجموعه بزرگ پرسنل و متخصصین در گروه صنعتی پند بر حسب فعالیت های تخصصی و تولیدی خود در سازمان‌های مستقلی مدیریت می شوند. این استقلال سازمان‌ها در گروه صنعتی باعث شده که هر مجموعه فقط در زمینه تخصصی خود فعالیت‌های تحقیقاتی و تولیدی مربوط را متمرکز کرده و مهم‌تر از همه بتواند از نزدیک و بطور مستمر با مشتریان و کاربران محصولات خود ارتباط داشته باشد.

آدرس ها و دفاتر
آدرس دفتر :

تهران ،تهران تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان سرافراز، برج دریای نور، واحد ۲۰۳

تلفن :

02183802000

خدمات بازرگانی کاربر
دسته محصول :

ورق گرم (سیاه)

لیست خدمات کاربر
دسته محصول :

سایر

مشخصات:

شرکت پند کاسپین : باسکول 20 - 50 - 60 - 80 تنی - باسکول دامپ تراک - باسکول سفارشی - باسکول جاده ای - فونداسیون باسکول - باسکول صادراتی - اندیکاتور - لودسل

فایل های ضمیمه :
دسته محصول :

سایر

مشخصات:

شرکت فناوری پند کاسپین در زمینه تولید، نصب، راه اندازی و خدمات انواع باسکول و لودسل و باسکول جاده ای و باسکول دیجیتال فعال می‌باشد.

فایل های ضمیمه :
×