بازدهی مناسب فولاد مباركه برای سهامداران و ذینفعان فولاد

امسال با افزایش بیش از دوبرابری سودناخالص شرکت فولاد مبارکه اصفهان به 103 هزارو 839 میلیارد ریال رسید.

بازدهی مناسب فولاد مباركه برای سهامداران و ذینفعان فولاد

افزایش بیش از دوبرابری سودناخالص بزرگترین تولید کننده فولاد کشور

معاون اقتصادی ومالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: سودناخالص این شرکت با 125 درصد افزایش در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از 46 هزارو 69 میلیارد ریال به 103 هزارو 839 میلیارد ریال افزایش یافته است.

طهمورث جوانبخت افزود: دراین مدت اهداف تولید تمام بخش های گروه فولاد مبارکه و سود 626 ریالی در شش ماهه نخست امسال محقق شده است.

وی افزایش بیش از دو برابری درآمدهای عملیاتی دراین مدت با افزایش از 98 هزارو 101 میلیارد ریال به 200 هزار و 337 میلیارد ریال را مهمترین عامل رشد سود ناخالص این شرکت در این مدت بیان کرد و گفت: از دیگر عوامل مهم دستیابی به این موفقیت درآمد حاصل از صادرات معادل 33 هزار و 549 میلیارد ریال در نیمه نخست امسال است.

معاون اقتصادی ومالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان افزود: سود خالص این شرکت فولادی هم پس از کسر مالیات به 81 هزار و 436 میلیارد ریال رسیده است.

طهمورث جوانبخت گفت: با راهبردهای هوشمندانه ای که در دستور کار فولاد مبارکه بوده است ما شاهد این هستیم که شرکت نه تنها همه ساله سود مناسبی را تقسیم کرده است بلکه با اجرای توسعه های خود توانسته است بازدهی مناسبی برای سهامداران و ذینفعان شرکت ایجاد کند.

وی افزود: اين افزایش سرمایه به تایید هیات مدیره و حسابرس مستقل شرکت رسیده و در انتظار صدور مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، برای برگزاری مجمع عمومی فوق العاده است.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با تولید بیش از نیمی از محصولات فولادی بزرگترین تولید کننده فولاد در کشور است.

خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاه ها