ارائه تجربیات فنی و علمی در هشتمین نمایشگاه تخصصی فولاد در یزد

دوره‌های آموزشی و سمینارهای مرتبط از اصلی ترین برنامه های جانبی نمایشگاه امسال است.

ارائه تجربیات فنی و علمی در هشتمین نمایشگاه تخصصی فولاد در یزد

به گزارش فولاد 24 به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین المللی یزد؛
 احمد قافی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی یزد با اشاره به برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی فولاد و اولین نمایشگاه صنعت، ابزارآلات و ماشین آلات صنعتی گفت: این نمایشگاه با هدف توسعه هر چه بیشتر این صنعت با انجام مشاوره‌های تخصصی و آشنائی با آخرین دستاوردهای پژوهشی، فناوری و تجهیزاتی صنعت فولاد کشور از ۱۸ تا ۲۱ شهریورماه در شهرک نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد برگزار شد.

قافی به حضور بیش از 7۰ شرکت معتبر از استان های تهران، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، بندرعباس، اراک، گلستان و یزد در فضایی با وسعت 5 هزار متر مربع در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: شرکت های دانش بنیان حوزه صنعت و معدن نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای مرتبط از اصلی ترین برنامه های جانبی نمایشگاه امسال است، عنوان کرد: صاحبان صنایع فولاد آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و تجربیات علمی و فنی خود را در حوزه های متالورژی، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته ارائه خواهند داد. 

گفتنی است این نمایشگاه از ۱۸ شهریورماه به مدت ۴ روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های یزد پذیرای عموم بازدیدکنندگان می باشد.

×