چت

گردهمائی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان برگزار شد

در ادامه برگزاری گردهمایی ها و نشست های انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان، اولین گردهمائی این انجمن در سال ۱۴۰۳ با محوریت دعوت از مدیران و متخصصان بخش فولاد سازی ذوب آهن اصفهان در روز پنج شنبه ۳۰ فروردین ماه جاری در محل سالن آموزش مجموعه شفق ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

گردهمائی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان برگزار شد

به گزارش افق تهران؛ در ابتدای این جلسه حسین آذربایجانی قائم مقام اسبق ذوب آهن اصفهان و عضو هئیت مدیره انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان در سخنانی با اشاره به تاریخچه و اهداف انجمن مدیران پیشگام گفت: همکاران بازنشسته در جلسات دوره ای و ماهیانه ضمن دیدار در راستای تحقق اهداف فنی و درخواست شده از انجمن تلاش می کنند.وی از افراد جدید و علاقمند درخواست نمود که برای عضویت در سومین هئیت مدیره انجمن مدیران پیشگام که انتخابات آن در تیر ماه برگزار می شود اعلام آمادگی کنند.

سیروس موتمن از مدیران و مشاوران فنی پیشگام شرکت از دیگر سخنرانان این نشست بود که ضمن بیان خاطرات سال های اولیه فعالیت و تولید شرکت گفت: بخش فولاد سازی ذوب آهن اصفهان نقش برجسته‌ای در تولیدات متنوع این شرکت داشته است.

حسن ضیا از مدیران اسبق فولاد سازی و معاونین شرکت نیز در بیان خاطرات خود با اشاره و تاکید بر سخنان مهندس موتمن گفت: بسیاری از همکاران ما در فولادسازی شرکت هم اکنون از بنیانگذاران و مدیران کلیدی صنایع فولادی شرکت هستند.

احمد کیوان آرا از مدیران فولادسازی و از معاونین بهره برداری شرکت نیز گفت: شخصا با ۸ نفر دیگر از مدیران ذوب آهن اصفهان در سال های اخیر و دوران بازنشستگی خود، شرکت فولاد ارفع را به ثمر رسانده ایم و این تلاش ها ادامه دارد.

آتش انتظامی از مدیران اسبق فولادسازی شرکت در این نشست گفت: من بعد از سال ها که بازنشسته شده ام همچنان تحولات جاری و تولیدات متنوع ذوب آهن اصفهان را رصد می کنم و از همکاران بعد از خود و فعلی شرکت برای سر پا نگه داشتن و تولیدات متنوع و جدید آن تشکر می کنم. وی از اقدامات روابط عمومی در زمینه برگزاری برنامه های مختلف برای کارکنان و بازنشستگان شرکت و از جمله تهیه، چاپ و انتشار خاطرات همکاران تشکر کرد.

بهنام،مهندس نصوحیان و مهندس آزیدهاک از دیگر مدیران بخش فولاد سازی بودند که در این نشست به ارائه نظرات و خاطرات خود در مورد کار در ذوب آهن اصفهان پرداختند.

حسین فخاری عضو هئیت مدیره و دبیر انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان در ابتدای این نشست و دیدار ضمن تشکر از حضور مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان و تشکر از مجموعه شرکت و از جمله مدیریت روابط عمومی جهت برگزاری جلسات انجمن به شرح اقدامات انجمن پرداخت و یادآور شد که برای این نشست از جمع زیادی از همکاران بخش فولاد سازی دعوت بعمل آمد که تعدادی از آن ها به دلایل مختلف و برنامه های کاری خود موفق به حضور نشدند. وی افزود : جلسات بعدی انجمن مدیران پیشگام با دعوت از همکارانی که موفق به حضور نشدند و همکاران سایر بخش ها ادامه خواهد یافت.

 

دیدگاه ها
×