گرامیداشت روز ملی پارالمپیک

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ وزارت ورزش به مناسبت روز ۲۴ مهر، روز ملی پارالمپیک با صدور پیامی از خانواده بزرگ ورزش معلولان و جانبازان کشور قدردانی کرد.

گرامیداشت روز ملی پارالمپیک

در این پیام آماده است؛ " ورزشکاران جانباز و معلول انسان‌هایی هستند که از هر فرصتی برای بالندگی و تعالی بهره می‌گیرند تا با مبارزه با محدودیت‌های فیزیکی ثابت کنند که خواستن توانستن است و قله‌های افتخار تنها، با اراده است که فتح می‌شوند.

وزارت ورزش ضمن گرامیداشت روز ملی و هفته پارالمپیک، به ورزشکاران، قهرمانان و افتخارآفرینان معلول و جانباز کشورمان که سرمایه ملی محسوب می‌شوند خدا قوت گفته و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون برای جامعه ورزشی معلولان مسئلت می‌نماید و امیدوار است توفیقات و درخشش جامعه پارالمپیک ایران همچون گذشته و حتی بهتر از آن مایه غرور و افتخار ایران اسلامی در سراسر دنیا شود.

این وزارتخانه همچنین با تاکید بر برنامه ریزی هدفمند برای توسعه پایدار ورزش برای همه افراد جامعه به ویژه معلولان و جانبازان، از مسئولان و دست اندرکارانی که گامی موثر در راستای این اهداف و زندگی بهتر عزیزان ورزشکار معلول و جانباز برمی دارند تجلیل می‌کند.

منبع:خبرگزاری صدا و سیما
دیدگاه ها

شروع مکالمه

یک کارشناس را انتخاب کنید