نمایشگاه مجازی گروه ملی صنعتی فولاد ایران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شركت گروه ملي صنعتي فولاد ايران و به نقل از مدیریت واحد تحقیق و توسعه مهندس محمدی نمایشگاه مجازی نیازهای بومی سازی گروه ملی صنعتی فولاد ایران در پورتال این شرکت آغاز به کار کرد...

نمایشگاه مجازی گروه ملی صنعتی فولاد ایران

 نمایشگاه مجازی نیازهای بومی سازی گروه ملی صنعتی فولاد ایران در پورتال این شرکت آغاز به کار کرد:


این شرکت در راستای حمايت از توليدكنندگان و سازندگان داخلي، با هدف دسترسی سریع تر، ارزان تر و با کیفیت تر به قطعات، مواد و تجهیزات استراتژیک خود اقدام به برپایی نمایشگاه مجازی نیازهای بومی سازی و فناورانه نموده است. 

ایشان در خصوص اهمیت و فرایند تامین كالاهاي استراتژيك بیان داشتند:  كالاهاي استراتژیک، کالاهایی با اهميت و پيچيدگي زياد هستند. اين كالاها براي شركت حياتي بوده و بايد ارزيابي حقيقي از قدرت عرضه كننده و سازنده به عمل آورد. پيش بيني بازار و برنامه ريزي روابط بلند مدت با عرضه كننده و تصميم گيري در مورد ساخت محصول طبق یک فرایند از ويژگي هاي اين كالاها است.

مهندس محمدی افزود: بدين منظور از كليه شركتهاي تحقيقاتی، دانش بنيان و سازندگان داخلی واجد شرايط دعوت می گردد تا در این نمایشگاه مجازی حضور یافته و با توجه به دسته بندی تخصصی قطعات و تجهیزات موجود، مطابق با مدارك و فرمهاي مورد نياز اعلام آمادگي نمايند.

ایشان در پایان بیان داشتند: اميد است این نمايشگاه مجازی بتواند سبب داخلی سازی کلیه قطعات، مواد و تجهیزات استراتژیک در شركت گروه ملي صنعتی فولاد ایران باشد و بستر رشد و شكوفايي سایر شرکتها و سازندگان داخلی را نیز فراهم آورد.

جهت مشاهده آدرس نمایشگاه مجازی نیازهای بومی سازی در پورتال شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران کلیک کنید.
 

×