تجمع رانندگان تریلر مقابل شرکت ماموت

جمعی از رانندگان تریلر که از سال گذشته با نام‌نویسی در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل به حساب شرکت ماموت پول واریز کرده بودند در اعتراض به تأخیر در دریافت ماشین، مقابل این شرکت در ساوجبلاغ البرز تجمع کردند.

تجمع رانندگان تریلر مقابل شرکت ماموت

جمعی از رانندگان تریلر که از سال گذشته با نام‌نویسی در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل به حساب شرکت ماموت پول واریز کرده بودند در اعتراض به تأخیر در دریافت ماشین، مقابل این شرکت در ساوجبلاغ البرز تجمع کردند. نماینده این رانندگان افزود: دولت قبلاً طرحی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی داده بود که ما هم براساس همان طرح، دی ماه سال ۹۶ یک سوم قیمت یک تریلر را به حساب شرکت ماموت واریز کردیم.

وی خاطرنشان کرد: در آن زمان قیمت هر خودرو ۴۶۰ میلیون تومان بود، ما هم ۱۷۰ میلیون تومان واریز کردیم تا مابقی را پس از دریافت تریلر به صورت وام پرداخت کنیم. این راننده ادامه داد: قرار بود خودروها نهایتاً تا مردادماه امسال به ما تحویل داده شود اما با گذشت شش ماه هنوز خبری از خودرو نیست و وضعت ما هم مشخص نمی‌شود. وی در خصوص چرایی این اتفاق گفت: شرکت ماموت اعلام کرده در طول این مدت قیمت هر تریلر از ۴۶۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده و برای دریافت ماشین باید مابه‌التفاوت آن پرداخت شود.

وی افزود: تا آنجایی که من اطلاع دارم نزدیک به ۳۰۰ نفر با این مشکل مواجه شده‌اند و الان هم ۱۰۰ نفر از سراسر کشور مقابل این شرکت تجمع کرده‌اند. این راننده خاطرنشان کرد: بنده سال گذشته برای شرکت در این طرح ماشین خود را به امید دریافت ماشین نو به قیمت ۱۳۰ میلیون تومان فروختم، بگذریم از این که الان قیمت همان ماشین به ۵۰۰ میلیون تومان رسیده اما در این مدت شرمنده خانواده‌ام شده‌ام و در تأمین مخارج آنان مانده‌ام. فقط هم من نیستم که با این مشکل مواجه شده‌ام، همه رانندگانی که امروز اینجا تجمع کرده‌اند با این مشکلات درگیر هستند.

وی با بیان اینکه نمایندگان ماموت به ما جواب سر بالا می‌دهند، گفت: از مسئولان درخواست داریم این مشکل ما را حل کنند یا پول ما را پس بدهند یا به هر سه نفر ما یک ماشین بدهند تا ما برای خودمان چاره اندیشی کنیم.

منبع:ایسنا

دیدگاه ها