تامین مواد اولیه و فروش محصولات مجتمع فولاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند .

 تامین مواد اولیه و فروش محصولات مجتمع فولاد

سید ابوتراب فاضل مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب در نشست پایان سال مدیران این شرکت با اشاره به پتانسیل و توانمندی موجود گفت :‌در شش ماهه دوم سالجاری با اشراف کامل به شرایط و بررسی توانمندی و پتانسل فنی و مهندسی موجود شرایط خوبی را تجربه کردیم و اصلاح ساختار در حوزه های مالی، تامین، نیروی انسانی و تولید را در دستور کار قرار دادیم.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند. فاضل با تاکید بر کاهش هزینه های تولید نیز افزود : در تمامی زمینه های مالی، اداری، تولیدی و توسعه ای اجرای برنامه ها به موازات هم در دستور کار می باشد و باید کنترل های دقیق تری بر روی ضریب مصرف مواد کمکی داشته باشیم و در راستای کاهش هزینه های تولید گام برداریم .

سید ابوتراب فاضل در ادامه نیز گفت : واحد ذوب قوس 150 نیز از اوایل فرودین به مدار تولید باز خواهد گشت و همزمان با این واحد، ذوب القائی 520 این شرکت نیز تولید شمش خواهد داش .در پایان جلسه علی ثروت به عنوان مدیر برنامه ریزی و توسعه ، شاهرخ گنجه ای به عنوان مدیر خرید و رحمان نقشی به عنوان مدیر مالی این مجتمع معرفی شدند .

منبع:ایلنا

×