آهن و فولاد میلاد افزایش سرمایه داد

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد (سهامی‌عام) با حضور ۲۴/ ۵۴ درصدی سهامداران برگزار شد. در این مجمع افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته به مبلغ ۸۲ میلیارد و ۲۸۵ میلیون ریال به‌منظور اصلاح ساختار مالی برای گسترش فعالیت شرکت به تصویب رسید.

آهن و فولاد میلاد افزایش سرمایه داد

به گزارش «دنیای‌اقتصاد»، براساس اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوبه آذرماه ۱۳۸۴) تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد، در سازمان بورس مورد بررسی قرار گرفت؛ براساس رسیدگی ایجاد شده مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشد. سرمایه فعلی شرکت آهن و فولاد میلاد هم‌اکنون ۳۲۰ میلیارد ریال است که پس از افزایش سرمایه به ۴۰۲ میلیارد و ۲۸۵ میلیون ریال افزایش می‌یابد.

انجام افزایش سرمایه، حداکثر تا ۶۰ روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود و عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرره موجب ابطال این مجوز شده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از سازمان بورس خواهد بود. براساس این گزارش، پس از تصویب افزایش سرمایه، مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد برای انتخاب اعضای هیات مدیره جدید تشکیل شد. براین اساس با رای سهامداران حاضر در مجمع، محمد آزاد، محمدحسین دیده‌ور، جعفر کریمی و میثم مافی و همچنین شرکت‌های تامین فولاد رامین ایرانیان، گروه اقتصادی کرمان خودرو و گروه معدنی نگین ابرار به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و علیرضا شریعتمدار و محمدجواد اسلامیه نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

دنیای اقتصاد

×