آشنایی با خدمات شرکت نوین حسگر سهند تبریز

شرکت نوین حسگر سهند تبریز در گردهمایی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با موضوع صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت فولاد حضوری فعال داشتند، که در ادامه این مطلب شما را با برخی از خدمات این شرکت آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با خدمات شرکت نوین حسگر سهند تبریز

۱ شرکت نوین حسگر سهند تبریز ، در اردیبهشت ۹۴ به عنوان شرکت ثبت گردید . ولی از حدود ۲۰ سال قبل از آن، پایه های شرکت پِی ریزی می شد .

یعنی مدیر عامل و سهامدار عمده این شرکت، با تفکر به روز نمودن تولیدات داخلی، به کمک علوم فن‌آورانه روز دنیا، همیشه در حال یادگیری و طراحی انواع سنسور بودند .

سپس در یک شرکت سنسور سازی به عنوان مسئول آر اند دی استخدام و سپس با جمع کردن نیروهای نخبه فنی، این شرکت را تاسیس نمودند.

تمامی تولیدات این شرکت، از صفر تا ۱۰۰ ایرانی بوده و در داخل شرکت طراحی و ساخت می گردند.

۲ تولید انواع سنسورهای مورد نیاز در انواع صنعت، عمده ترین فعالیت شرکت می باشد . به این معنی که اگر سنسور خاصی در هر صنعتی مورد نیاز باشد که همتای ایرانی و حتی خارجی نداشته باشد، و یا بسیار گران قیمت باشد، توسط این شرکت طراحی و تولید می گردد. از جمله سنسورهای نوری، القایی، هات متال دتکتور، متال دتکتور و هر نوع سنسور خاص و سفارشی دیگری توسط شرکت قابل ساخت و پشتیبانی می باشد .

۳ سنسور های تولید شرکت نوین حسگر، با نام تجاری نوین سنسور، کاملا ایرانی می باشند. یعنی طراحی و تولید این سنسورها، توسط نخبگان کشور طراحی و توسط صنعتگران داخلی ساخت می گردند. تمامی قطعات این دستگاهها داخلی می باشند. این مشخصات سنسورها باعث شده است که اولاً قیمت تمام شده سنسورها بسیار پایین باشد. دوماً اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم بالایی داشته باشیم. سوما پشتیبانی و خدمات پس از فروش قوی و راحت باشد زیرا که منتظر هیچ قطعه خارجی نمی شویم. چهارما می توان از خروج ارز پیشگیری نمود و نیز تا حدی ارزآوری نیز داشت.

×