شماره های تماس

چند رسانه ای

چند رسانه ای

ویدئو

لیزر پیشرو در پاک کردن زنگ زدگی

با استفاده از این دستگاه شما می توانید بدون نیاز به مواد شوینده، شات بلاست، سنباده، آب و تنها با تاباندن اشعه لیزر بر روی سطوح منحنی و صاف آنها را پاکسازی و زنگ زدایی نمایید.

ویژگی ها:

 • این دستگاه بر پایه لیزر فایبر ساخته شده است
 • پاک سازی بدون تماس و بدون آسیب به سطح قطعه کار.
 • قابلیت پاک سازی نقطه به نقطه و انتخاب نوع ماده و دقت بالای پاک سازی
 • قابلیت پاک سازی بدون مواد شیمیایی و مواد مصرفی، دوستدار محیط زیست
 • اپراتوری آسان، پرتابل، قابلیت اتصال به ربات برای پاک سازی اتوماتیک
 • راندمان پاکسازی بالا و صرفه جویی در زمان
 • سیستم لیزر با قدرت عملکرد بالا و هزینه تعمیرات نگهداری پایین

موارد کاربرد:

 1. لایه های اکسید شده و زنگ زده
 2.  لکه های روغنی
 3.  محل جوشکاری
 4. رنگ روغنی
 5. زنگ زدگی
 6. بازیابی و حفظ آثار باستانی
 7. قالب تایر

صرفه جویی در زمان اتصال میلگرد ها

میلگرد آجدار، آهن یا آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن (بتن) مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولادی که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد. در ساختمان سازی امروزی کمتر ساختمانی دیده می شود که میلگرد در آن به کار برده نشده باشد.از این دستگاه برای بستن و اتصال میلگردها ، مش و ...استفاده می شود. از جمله مزایای این دستگاه کاهش زمان انجام پروژه، افزایش استحکام و تحمل میلگرد ها، سرعت بالا در اتصال میلگردها، عدم نیاز به نیروی کار متخصص و ... می باشد.

عدم رعایت اصول ایمنی در حمل بار

حمل بار در هر زمینه از هر کسب و کاری نیازمند مهندسی دقیق در بستن و نگه داشتن آن در وسیله نقلیه است.در غیر اینصورت باعث بروز حوادث ناگواری می شود.هنگام قرار دادن بار روی بارگیر باید توجه داشت که این کار نباید پایداری , هدایت و کاهش و افزایش شتاب خودرو حمل را تحت تاثیر قرار دهد و به محورها فشار وارد کند. اگر قرار است چند نوع بار مختلف روی ماشین بارگیری شودابتدا باید از بارهای بزرگتر و سنگین تر شروع کرد و بارهای ضعیف تر پشت یا روی بارهای بزرگتر و مقاوم تر جای گیرد. زیرا در زمان ترمزهای ناگهانی ممکن است به بارهای کوچک در اثر کاهش ناگهانی شتاب آسیب وارد شود.

برای بارگیری بارهایی که پتانسیل ایجاد خطر را دارند باید به گونه ای عمل کرد که در زمان ترمز و انحراف وسیله نقلیه خطری برای دیگران و راننده به دنبال نداشته باشد. برای بستن بارهای بلند باید از زنجیر استفاده نمود. زیرا طناب و تسمه ممکن است دچار کشیدگی شود و قبل از آنکه به کشش لازم برسد بار واژگون گردد. برای مهار بارهای بلند و ناهمگون با اشکال نامتقارن استفاده از بند برای مهار کافی نیست و در صورت امکان بار باید به صورت افقی روی کفی ماشین قرار داده شود و از وسیله نقله خاص جهت بارگیری و حمل کالای مربوطه استفاده گردد. شرکت اطلس بار با تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی آسایش شما و امنیت بار تان را تضمین می نماید.

ساخت راه آهن چگونه انجام می شود؟

ماشین‌های مخصوص ریل آهن، از صفر تا صد مراحل ساخت را به صورت خودکار انجام می‌دهند. در برخی کشورهای پیشرفته با ساخت ماشین های ساخت ریل آهن، راه سازی و ریل سازی سریع تر و دقیق تر انجام می شود و دیگر نیازی به نیروهای انسانی در این زمینه نیست.

نحوه تولید تیرچه های صنعتی

تیرچه قطعه ای است ساخته شده از فولاد و بتن که با قرارگیری بلوک ها در روی آن به عنوان قالب بتن پوششی ( در جالی ریخته شده ) مقطع T شکل مناسبی را تشکیل می دهند. ‌

تاریخچه تولید تیرچه در ایران دارای قدمت بسیار زیادی می باشد، در اوایل دهه ۶۰ تولید تیره به روش های سنتی زمان بر و فاقد کیفیت بود، اما با وارد شدن دستگاه های خرپا ساز از ایتالیا و اتریش تولید تیرچه وارد فاز جدیدی شد و تولیدات با میلگرد ۱۰ سرد نورد شده انجام می گردید اما تولید تیرچه با این شیوه زمان بر و پرهزینه بود از طرفی نیاز کشور به تیرچه به طرز عجیبی افزایش یافت که در سال ۱۳۸۷ ایران موفق به تولید دستگاه تیرچه ساز در داخل کشور گردید، که کمک بسیاری به فعالان این صنعت گردید، در ادامه به برخی از مزایا تولید تیرچه صنعتی اشاره خواهیم نمود.

 • سرعت تولید خرپا در تولید تیرچه صنعتی بسته به نوع دستگاه تولیدکننده بالاتر از سیستم های سنتی می باشد
 • برتری فنی نسبت به تیرچه های سنتی می باشد.
 • تیرچه صنعتی به واسطه تولید توسط دستگاه های تمام اتوماتیک دارای خرپاهایی با فرم یکسان , یک تکه و گام های برابر در زیگزاگ های دوبل و تک می باشد.
 • تیرچه صنعتی به دلیل عدم استفاده از عوامل انسانی و حذف هزینه های بالای اجرت, از هزینه تولید و قیمت پایین تری برخوردار می باشد.
 • مقاومت بیشتر تیرچه صنعتی به واسطه استفاده از کشش میلگرد زیگزاگ توسط سیستم رولینگ سرد و استفاده از جوش های مقاوم و نقطه ای
 • عدم داشتن ضایعات به واسطه استفاده از میلگردهای نرمال یکی دیگر از مزایای تولید توسط دستگاه می باشد.

رادیو

بررسی مشکلات برگشت ارز حاصل از صادرات

فرهاد دژپسند در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه کشور از بی‌ثباتی قوانین و مقررات به شدت رنج می‌برد، گفت: این موضوع نتیجه‌ای جز آسیب دیدن فضای کسب و کار ندارد؛ این در حالی است که آنچه در بخشنامه بانک مرکزی در خصوص نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور مغفول مانده، مجدد مورد بررسی قرار گیرد؛ اگرچه نیازی به بازنگری کل بخشنامه نیست.

نوبخت و توضیحاتش درباره ارقام بودجه ۹۸ و قیمت حامل های انرژی

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، در سخنانی درباره اینکه آیا قرار است قیمت حامل‌های انرژی از جمله بنزین افزایش یابد؟ گفت: الان ما در بودجه هیچ پیش‌بینی‌ای برای این کار نکردیم. یعنی یک ریال از ۴۰۷ هزار میلیارد تومانی که برای منابع‌مان دیدیم یا آن ۱۴۲ هزار میلیارد تومانی که در تبصره ۱۴ برای هدفمندی یارانه‌ها دیدیم مرتبط با افزایش قیمت حامل‌های انرژی نیست. ولی این مطالبه‌ای است که یک عده برای اینکه جلوی قاچاق گرفته شود دارند.

اعمال محدودیت جدید برای تراکنش‌های بانکی

بانک مرکزی در هفته‌های اخیر تصمیم به اعمال محدودیت جدید برای تراکنش‌های بانکی و اصلاح نظام تراکنش گرفت و با اعمال آن موفق شد از تلاطم‌های بازار ارز بکاهد اما این تصمیم به مذاق دلال های خارج نشین خوش نیامده است.

نهایی شدن دستورالعمل اجرایی تن – كیلومتر

در راستاي اجراي مصوبه ۲۰۹ شوراي عالي هماهنگي ترابري كشور، نشست تخصصي مسئولان سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي و رئيس كانون رانندگان و دبير انجمن صنفي كاميون داران كشور و نمايندگان فني آنان برگزار و بر ضرورت ابلاغ دستورالعمل اجرايي تن – كيلومتر به استانهاي سراسر كشور تاكيد شد.

قانون جدید چک

اصلاحیه قانون چک که مدت‌ها انتظار تصویب و لازم الاجرا شدن آن می‌رفت بالاخره ابلاغ شد! در این قانون، قانونگذار سعی کرده با وضع ضوابطی، موجباتی فراهم‌ کند که اعتبار مالی چک از آنچه که فعلا هست بیشتر شود زیرا در حال حاضر امکان بررسی اعتبار کسی که چک صادر می‌کند عملا وجود ندارد مگر اینکه کسی بتواند اطلاعات شخصی و فردی در مورد صادرکننده پیدا کند.با این وجود، این قانون منتقدانی هم داشته است. جزئیات این قانون و انتقادات وارد بر آن را از زبان مجلسیان و بازاریان بشنوید.