شماره های تماس

چند رسانه ای

چند رسانه ای

ویدئو

تولید قطعات با پودر فلز با استفاده از فشار و حرارت

متالورژی پودر روشی برای ساخت و تولید قطعات فلزی و سرامیک است که اساس آن بر فشردن پودر مواد به شکل مورد نظر است.

به نظر شما قطعات ساخته شده به این روش استحکام لازمه رو دارن؟

"سایت فولاد ۲۴ بزرگترین مرکز تجارت آنلاین فلزات در ایران"

شمشه کشی دقیق به کمک ماشین

اگر شما اندکی با عملیات بنایی مثلا ساخت یک دیوار آجری و یا بتن ریزی آشنا باشید، می دانید که برای اجرای دقیق و درست، نیاز به وسایلی مانند تراز، شاقول، گونیا، ریسمان کار و شمشه است شما در این فیلم می توانید شمشه کردن سطح بتن را بوسیله ماشین مخصوص مشاهده نمایید.

پرس فرمینگ قطعه نیم کره ای ‌

چگونگی پرس فرمینگ قطعه نیم کره ای را در این فیلم مشاهده نمایید.

دنده زنی تیغ اره نواری به روش سنتی

از روی دندانه‌های روی تیغه می‌توان سرعت، نوع و مدل برش تیغه را حدس زد. تیغه‌هایی که دارای دندانه‌های کمتری هستند سریع‌تر بوده و تیغه‌هایی که دندانه‌های بیشتری دارند برش صاف‌تری دارند. ‌

" فولاد ۲۴ بزرگترین مرکز تجارت آنلاین فلزات در ایران"

لیزر پیشرو در پاک کردن زنگ زدگی

با استفاده از این دستگاه شما می توانید بدون نیاز به مواد شوینده، شات بلاست، سنباده، آب و تنها با تاباندن اشعه لیزر بر روی سطوح منحنی و صاف آنها را پاکسازی و زنگ زدایی نمایید.

ویژگی ها:

 • این دستگاه بر پایه لیزر فایبر ساخته شده است
 • پاک سازی بدون تماس و بدون آسیب به سطح قطعه کار.
 • قابلیت پاک سازی نقطه به نقطه و انتخاب نوع ماده و دقت بالای پاک سازی
 • قابلیت پاک سازی بدون مواد شیمیایی و مواد مصرفی، دوستدار محیط زیست
 • اپراتوری آسان، پرتابل، قابلیت اتصال به ربات برای پاک سازی اتوماتیک
 • راندمان پاکسازی بالا و صرفه جویی در زمان
 • سیستم لیزر با قدرت عملکرد بالا و هزینه تعمیرات نگهداری پایین

موارد کاربرد:

 1. لایه های اکسید شده و زنگ زده
 2.  لکه های روغنی
 3.  محل جوشکاری
 4. رنگ روغنی
 5. زنگ زدگی
 6. بازیابی و حفظ آثار باستانی
 7. قالب تایر

رادیو

بررسی مشکلات برگشت ارز حاصل از صادرات

فرهاد دژپسند در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه کشور از بی‌ثباتی قوانین و مقررات به شدت رنج می‌برد، گفت: این موضوع نتیجه‌ای جز آسیب دیدن فضای کسب و کار ندارد؛ این در حالی است که آنچه در بخشنامه بانک مرکزی در خصوص نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور مغفول مانده، مجدد مورد بررسی قرار گیرد؛ اگرچه نیازی به بازنگری کل بخشنامه نیست.

نوبخت و توضیحاتش درباره ارقام بودجه ۹۸ و قیمت حامل های انرژی

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، در سخنانی درباره اینکه آیا قرار است قیمت حامل‌های انرژی از جمله بنزین افزایش یابد؟ گفت: الان ما در بودجه هیچ پیش‌بینی‌ای برای این کار نکردیم. یعنی یک ریال از ۴۰۷ هزار میلیارد تومانی که برای منابع‌مان دیدیم یا آن ۱۴۲ هزار میلیارد تومانی که در تبصره ۱۴ برای هدفمندی یارانه‌ها دیدیم مرتبط با افزایش قیمت حامل‌های انرژی نیست. ولی این مطالبه‌ای است که یک عده برای اینکه جلوی قاچاق گرفته شود دارند.

اعمال محدودیت جدید برای تراکنش‌های بانکی

بانک مرکزی در هفته‌های اخیر تصمیم به اعمال محدودیت جدید برای تراکنش‌های بانکی و اصلاح نظام تراکنش گرفت و با اعمال آن موفق شد از تلاطم‌های بازار ارز بکاهد اما این تصمیم به مذاق دلال های خارج نشین خوش نیامده است.

نهایی شدن دستورالعمل اجرایی تن – كیلومتر

در راستاي اجراي مصوبه ۲۰۹ شوراي عالي هماهنگي ترابري كشور، نشست تخصصي مسئولان سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي و رئيس كانون رانندگان و دبير انجمن صنفي كاميون داران كشور و نمايندگان فني آنان برگزار و بر ضرورت ابلاغ دستورالعمل اجرايي تن – كيلومتر به استانهاي سراسر كشور تاكيد شد.

قانون جدید چک

اصلاحیه قانون چک که مدت‌ها انتظار تصویب و لازم الاجرا شدن آن می‌رفت بالاخره ابلاغ شد! در این قانون، قانونگذار سعی کرده با وضع ضوابطی، موجباتی فراهم‌ کند که اعتبار مالی چک از آنچه که فعلا هست بیشتر شود زیرا در حال حاضر امکان بررسی اعتبار کسی که چک صادر می‌کند عملا وجود ندارد مگر اینکه کسی بتواند اطلاعات شخصی و فردی در مورد صادرکننده پیدا کند.با این وجود، این قانون منتقدانی هم داشته است. جزئیات این قانون و انتقادات وارد بر آن را از زبان مجلسیان و بازاریان بشنوید.